Menighedsrådet

Du kan sende en mail til hele menighedsrådet ved at sende en mail til mr@chrk.dk 
Hvis du ønsker at sende post til menighedsrådet via sikker mail, kan du bruge den formular, der kommer frem, når du klikker her

Per Møller Henriksen (formand)
Nymarksvej 65
7000 Fredericia
T: 2229 6189
Mail: pmh@kfums-soldatermission.dk

Mette Kovaltsenko (næstformand)
Carl Blochs Vej 2
7000 Fredericia
T: 6170 4324
Mail: kovmet@gmail.com

Poul Erik Madsen (kasserer)
Sanddalvej 22
7000 Fredericia
T: 7592 0688
Mail: poulerikmadsen22@gmail.com

Gitte Nørrevang (kontaktperson)
Nørre Voldgade 96, 1.
7000 Fredericia
T: 2899 4703
Mail: gittenoerrevang@gmail.com

Anette Zarling
Lupinvej 13
7000 Fredericia
T: 2991 0077
Mail: anette.zarling@gmail.com

Astrid Faaborg Jacobsen
Fælledvej 73
7000 Fredericia
T: 6064 8604
Mail: astrid.faaborg@gmail.com

Carsten Kristensen
Knud Rasmussens Vej 6
7000 Fredericia
T: 2876 3442
Mail: acsolsoe@gmail.com

Else Rahbek Warming
Heimdalsvej 23
7000 Fredericia
T: 2847 7109
Mail: elsewarming@gmail.com

Jan Bjørn Pedersen
Bissensvej 65
7000 Fredericia
T: 2943 7326
Mail: pedersen.janbjoern@gmail.com

Jonna Platz Christensen
Knudsvej 19
7000 Fredericia
T: 7592 0581
Mail: jonna-platz@hotmail.com

Lone Sørensen
Hans Tausens Vej 2
7000 Fredericia
T: 2988 9885
Mail: lones09@hotmail.com

Ragnhild Dons
Blonds Allé 20, 1. th
7000 Fredericia
T: 2868 6917
Mail: donsragnhild@gmail.com

Torben Ulrik Venndt  
Huslodsvej 1 A
7000 Fredericia
T: 2173 0357
Mail: torben@venndt.dk

Stedfortrædere
Hans-Jørgen Mathiasen
Knudsvej 15
7000 Fredericia
T: 2142 8057
Mail: h.j.m@athiasen.dk

Ove Ejner Kjøller Mejlgaard
Koglevænget 6
7000 Fredericia
T: 2096 3200
Mail: ove@el-fi.dk

Mads Warming
Kirkevænget 14
7000 Fredericia
T: 2718 9718
Mail: madswarming@gmail.com

Menighedsrådet

Per Møller Henriksen

Mette Kovaltsenko

Carsten Kristensen

Anette Zarling

Else Rahbek Warming

Jan Bjørn Pedersen

Jonna Platz Christensen

Lone Sørensen

Ragnhild Dons